Пн-Пт 8:30 - 18:00
Сб 9:00 - 14:00
Вс - выходной

Генератор дизельный Vitals Professional EWI 10daps

  • Производитель: Vitals
  • Артикул: 000057194
  • Доступность: Под заказ

135 932 грн.


Дизельні міні‒електростанції Vitals Professional EWI 10daps (однофазна) EWI 10-3daps (трифазна) представляють лінійку професійного генераторного устаткування, виробляють електроенергію для споживачів одно‒, трифазних мереж (380В/220В) значної потужності до 10кВт.

На відміну від попередніх поколінь дизельних генераторів, аналогічні пропозиції на ринку відсутні, міні‒електростанції Vitals Professional мають виняткові робочі характеристики і працюють в умовах підвищеної вологості та низьких температур у зимовий період завдяки керуванню передпусковим підігрівом свічами розжарювання, що розміщені у передкамерах блоку циліндрів V‒подібного двокамерного чотиритактного двигуна підвищеної потужності.

Завдяки своїй надійності, економічності і малошумності до 76 дБ, рекомендовані для установки в якості основного або аварійного резервування енергопостачання.

З можливістю вибору варіантів запуску/зупинки:

  • у ручному режимі ‒ електростартер (поворотом ключа);
  • в автоматичному режимі.

Автоматизований контроль управління оптимальним режимом роботи генератора і контроль якості вихідних параметрів електроенергії, які досягаються за допомогою синхронного щіточного альтернатора з системою стабілізації напруги AVR. Доступні варіанти налаштувань з інформаційної панелі приладу, що відображає: лічильник мотогодин (HC), температура холодагенту (WT), тиск мастила (OP), рівень палива (FL), оберти двигуна (RP), напруга акумуляторної батареї (VB), напруга зарядного пристрою (VD).

Автоматизоване управління завдяки контролю всіх ключових показників стану працездатності двигуна: автоматична система відключення при перевантаженні, автоматична система відключення при перегріві, автоматична система відключення при низькому рівні масла, автоматичний старт/стоп і перехід у режим очікування по команді від системи подачі резервного живлення ATS.

Міні‒електростанції обладнані форкамерними дизельними двигунами з водяним охолодженням, що мають переваги спеціалізованої техніки: високий ККД, стабільність, потужність і одночасно плавність роботи, економічність ‒ дбайливо витрачають паливно‒повітряну суміш, скорочуючи вихлоп в атмосферу.

Представлені дизельні міні‒електростанції спроектовані за оптимальною схемою компонування елементів і компактно розміщені на мобільній полегшеній платформі зі сталевої опорної рами на колесах з полімеру значної міцності. Легко керуються однією людиною як на місці розміщення для позиціонування, так і при переміщенні по майданчику без додаткових зусиль з однієї і/або з двох сторін. Зручні для хвату та упору рукоятки дозволяють переміщувати виріб за допомогою 4-ох осіб і до 6-ти у разі організації вантажно‒розвантажувальних робіт. Не вимагають спеціальної амортизаційної подушки, що знижує витрати, спрощує проведення пуско‒налагоджувальних робіт і впливає на оперативність розгортання міні‒електростанцій.

Захисний шумознижувальний кожух також одночасно слугує безпечній експлуатації та екрануванню електромагнітних перешкод, що виключають сторонній вплив на електронно‒цифрові прилади, розміщені поблизу від генератора під час його роботи (при облаштуванні оптимального захисного заземлення).

Наявність системи водяного охолодження двигуна дозволяє організувати ефективне відведення тепла для стабілізації роботи в жорстких умовах пікових навантажень протягом усього часу роботи і захищає від пилу.

Дані моделі дизельних міні‒електростанцій Vitals Professional адаптовані для автоматичного аварійного резервування в комплексі з модифікованими цифровими пристроями ATS і взаємодіють через сигнальний і силовий кабелі, здійснюючи запуск/зупинку міні‒електростанції з підключенням напруги генератора до навантаження споживача в автоматичному режимі.

Характеристики
Ємність паливного бака, л 25
Вага нетто/брутто, кг 300,0/310,0
Варіант виконання корпусу шумопоглинаючий кожух
Витрата палива, г/кВтˣгод 297
Вихід постійного струму, 12В/8,3А +
Габарити упаковки, мм 1280х750х860
Діаметр циліндра / хід поршня, мм 80 / 79
Датчик низького рівня масла +
Коефіцієнт потужності (сos Ф) 1
Контролер керування двигуном HGM 420
Лічильник мотогодин +
Напруга змінного струму, В 230
Номінальна потужність змiнного струму, кВт 10
Номінальна сила струму, А 43,5
Об'єм масла в картері, л 2,3
Об'єм охолоджуючої рідини, л 2,6
Паливо дизельне
Попередній передпусковий підігрівач +
Потужність двигуна, к.с. 19
Рівень шуму, дБ 76
Регулятор напруги автоматичний (AVR)
Робочий об`єм двигуна, см3 794
Система запалювання самозаймання зі свічкою розжарювання
Тип двигуна форкамерний V-образний двоциліндровий чотиритактний
Тип системи охолодження водяне охолодження
Транспортувальні колеса +
Частота обертів двигуна 3000
Частота струму, Гц 50
Система запуску електричний стартер
ATS (АВР) покращена, цифрова з електронним управлінням
Тип альтернатора синхронний
Цифровий дисплей +

Написать отзыв

    плохо           хорошо

Смотрите также