Пн-Пт 8:30 - 18:00
Сб 9:00 - 14:00
Вс - выходной

Генератор газ/бензин Vitals Master KDS 6.0beg

  • Производитель: Vitals
  • Артикул: 000088870
  • Доступность: Под заказ

25 200 грн.


Газ-бензиновий генератор Vitals Master KDS 6.0beg – компактна переносна силова установка, призначена для аварійного або резервного електроживлення побутових споживачів однофазного змінного струму напругою 230 В, частотою 50 Гц.

Генератор Vitals Master KDS 6.0beg обладнаний надійним 4-тактним бензиновим двигуном внутрішнього згоряння і високоякісним щітковим синхронним альтернатором, здатним виробляти змінний електричний струм максимальної потужності 6,5 кВт. Важливо, що обмотки ротора і статора генератора – 100% мідь!

Головною відмінною перевагою генератора Vitals Master KDS 6.0beg є газова система для роботи двигуна на двох видах палива: на бензині або зрідженому газі (пропан-бутані). Водночас, завдяки використанню в генераторі інноваційних розробок, тепер не потрібно вручну налаштовувати генератор при переході з бензину на газ. У цьому разі достатньо перевести ручку вибору палива в потрібне положення, а всі необхідні параметри генератор зробить самостійно. Переваги тут очевидні. По-перше, внаслідок використання як паливо зрідженого газу (завдяки низькій вартості в порівнянні з бензином) знижується собівартість виробленої електроенергії. По-друге, концентрація шкідливих речовин в атмосфері при використанні газу в рази менша, ніж при використанні як паливо нафтопродуктів. І, по-третє, двигун на газі працює набагато тихіше, ніж на бензиновому паливі.

Двигун і генератор змінного струму встановлені на міцній металевій рамі (з додатковим захистом паливного бака) через демпферні опори, які значно знижують вібрацію агрегату й запобігають його переміщенню в процесі експлуатації. Запуск двигуна здійснюється або ручним стартером, або електричним.

Паливний бак, що встановлений на агрегаті, має місткість 25 л, завдяки чому міні-електростанція здатна безперервно протягом 10-15 годин забезпечувати стійкою електроенергією будинок, дачу, гараж або складське приміщення.

На цьому силовому агрегаті встановлений сучасний автоматичний регулятор напруги (AVR), що забезпечує стабільну вихідну напругу у всьому діапазоні навантажень. Якість енергії електростанції дає змогу сміливо використовувати її для забезпечення електроживленням побутових і спеціальних споживачів, складного електронного устаткування, а також засобів зв’язку (телевізорів, комп’ютерів, холодильників, опалювальних котлів, насосів, електродвигунів тощо). Для захисту від перевантаження електричного кола передбачені автоматичні запобіжники змінного й постійного струмів.

Відмінною особливістю цієї моделі є наявність електронного модуля «5 в 1», на цифровому табло якого зображується інформація про вихідну напругу, частоту струму на виході, навантаження з боку споживачів, а також відпрацьовані мотогодини з моменту останнього запуску й за весь період експлуатації.

Модель Vitals Master KDS 6.0beg обладнана виведенням постійного струму напругою 12 В, яке призначене, в основному, для заряджання автомобільних акумуляторних батарей.

Щоб не пошкодити двигун у разі відсутності масла в картері або його недостатньої кількості, передбачена аварійна система захисту, яка зупинить двигун, у такий спосіб запобіжить виходу його з ладу.

Генератор KDS 6.0beg виготовлений із дотриманням усіх сучасних вимог електробезпеки, що забезпечує надійний захист від ураження електричним струмом.

Гарантія на генератор становить 36 місяців або 1000 мотогодин!

Характеристики
Вага нетто/брутто, кг 92,0/96,0
Вихід постійного струму, 12В/8,3А +
Габарити упаковки, мм 715х560х625
Датчик низького рівня масла в двигуні +
Коефіцієнт потужності (сos Ф) 1
Максимальна потужність струму, кВт 6,5
Напруга, В 230
Номінальна потужність струму, кВт 6,0
Об`єм масла в картері, л 1,1
Об`єм паливного бака, л 25
Паливо бензин А-92 (А-95) або зріджений газ
Потужність, к.с. 15,0
Регулятор напруги автоматичний (AVR)
Робочий об`єм, см3 420
Система запалювання транзисторне магнето
Тип двигуна 4-тактний одноцилiндровий
Частота струму, Гц 50
Система запуску електричний та ручний стартер

Написать отзыв

    плохо           хорошо

Смотрите также