Пн-Пт 8:30 - 18:00
Сб 9:00 - 14:00
Вс - выходной

Генератор бензиновый Vitals JBS 2.5b

  • Производитель: Vitals
  • Артикул: 000088861
  • Доступность: Под заказ

8 588 грн.


Генератор бензиновий Vitals JBS 2.5b

ОПИС

Бензиновий генератор Vitals JBS 2.5b — це компактний переносний електричний агрегат, призначений для резервного або аварійного живлення побутових споживачів. Виробляє однофазний змінний струм напругою 230 В, частотою 50 Гц.

Генератор бензиновий Vitals JBS 2.5b
Генератор бензиновий Vitals JBS 2.5b

Двигун

У генераторі Vitals JBS 2.5b застосований чотиритактний бензиновий мотор із верхнім розташуванням клапанів. Інноваційна конструкція кришки стартера і крильчатки охолодження запобігає перегріву мотора. Глушник промислового типу має посилене шумопоглинання, поліпшене відведення й розподіл тепла. Шум і вібрації під час роботи додатково гасять демпферні опори, якими двигун кріпиться до жорсткої металевої рами.

Ручний стартер дає змогу легко запустити генератор у разі аварійного вимикання електроенергії. Завдяки досконалій конструкції, високій якості виготовлення двигун характеризується економічністю і великим ресурсом напрацювання на відмову — понад 2000 мотогодин. Мінімальна витрата палива на вироблення 1 кВт∙год електроенергії становить 395 г.

Захист від низького рівня оливи в картері двигуна

Аварійна система захисту від низького рівня оливи в картері унеможливлює запуск мотора без оливи або з недостатнім її рівнем. Це запобігає заклинюванню рухомих частин і виходу з ладу двигуна. Заборонну команду система видає, отримавши відповідні дані від поплавцевого датчика в картері.

Генератор бензиновий Vitals JBS 2.5b
Генератор бензиновий Vitals JBS 2.5b

Економічність

Карбюратор у всіх режимах роботи готує оптимальну паливну суміш. Під час зміни навантаження положення дросельної заслінки регулюється автоматично. Збільшення і зменшення обертів відбувається плавно, без різких розгонів і гальмувань. Це сприяє економії палива. Найбільш економічно двигун працює на середньому навантаженні.

Альтернатор зі 100% мідною обмоткою

В електростанції Vitals JBS 2.5b встановлений альтернатор синхронного типу. Він характеризується стабільними потужністю й напругою. Витримує великі (вище за номінальний) струми, що короткочасно виникають під час запуску реактивного навантаження, наприклад, електродвигуна.

Тривалий термін служби вугільних щіток із підвищеним ресурсом робить непотрібною їхню часту заміну.

Обмотки ротора і статора виготовлені зі 100% міді. Вони максимально надійні та витримують більш високу робочу температуру (проти алюмінієвих або з мідно-алюмінієвого сплаву). Поліпшена система охолодження забезпечує ефективне відведення тепла від обмоток і запобігає швидкому старінню ізоляції. Високоякісне складання й укладання обмоток гарантує тривалий термін служби й надійність генератора.

Генератор бензиновий Vitals JBS 2.5b
Генератор бензиновий Vitals JBS 2.5b

Мініконтролер 3 в 1

Забезпечує контроль трьох основних показників:

- напруги змінного струму;

- частоти струму;

- загального напрацювання мотогодин.

Автоматичний регулятор напруги (AVR)

Автоматичний регулятор напруги гарантує стабільність вихідної напруги у всьому робочому діапазоні навантажень. Це дає змогу використовувати електростанцію для живлення складного електронного обладнання, засобів зв’язку, чутливих до перепадів напруги побутових споживачів (комп’ютерів, телевізорів, котлів тощо.)

Генератор бензиновий Vitals JBS 2.5b
Генератор бензиновий Vitals JBS 2.5b

Міцна рама

Монтаж вузлів і агрегатів на міцній металевій рамі надає конструкції генератора цілісності й компактності. Рама виконана з труб великого діаметра. Стійка на будь-яких твердих поверхнях, захищає від ударів, ушкоджень усі елементи агрегату. Міцний сплав, з якого виготовлені труби, покритий антикорозійним складом. Це дає змогу встановлювати електростанцію в місцях із високою вологістю.

Дворівнева антивібраційна система

Двигун кріпиться до рами на демпферних опорах, які відчутно знижують вібрацію. Рама також оснащена гумовими опорами, які додатково гасять вібрацію, запобігають самочинному переміщенню агрегату під час роботи.

Генератор бензиновий Vitals JBS 2.5b
Генератор бензиновий Vitals JBS 2.5b

Абсолютна гарантія 36 місяців або 800 мотогодин

Гарантія поширюється на всі частини електростанції Vitals JBS 2.5b та охоплює всі випадки, пов’язані з прихованим виробничим браком. Гарантія не поширюється на швидкозношувані та змінні частини: свічки запалювання, паливний і повітряний фільтри, щітки генератора тощо.

Характеристики
Ємність паливного бака, л 15
Вага нетто/брутто, кг 42,0/44,0
Вихід постійного струму, 12В/8,3А +
Габарити упаковки, мм 605х450х445
Датчик низького рівня масла в двигуні +
Коефіцієнт потужності (сos Ф) 1
Мінімальна витрата палива, гр/кВт*год 395
Максимальна потужність, кВт 2,8
Напруга, В 230
Номінальна потужність, кВт 2,5
Об`єм масла в картері, л 0,6
Паливо бензин А-92, А-95
Потужність, к.с. 7,0
Регулятор напруги автоматичний (AVR)
Робочий об`єм, см3 212
Середній час безперервної роботи, год 10-15
Система запалювання транзисторне магнето
Тип двигуна 4-тактний одноцилiндровий
Частота струму, Гц 50
Система запуску ручний стартер

Написать отзыв

    плохо           хорошо

Смотрите также