Пн-Пт 8:30 - 18:00
Сб 9:00 - 14:00
Вс - выходной

Генератор дизельный Vitals Master EST 10-3dap

  • Производитель: Vitals
  • Артикул: 000057193
  • Доступность: Под заказ

105 540 грн.


Дизельні міні‒електростанції Vitals Master EST 10dap (однофазна) EST 10-3dap (трифазна) представляють собою лінійку спеціалізованого генераторного обладнання, виробляють електроенергію для споживачів одно‒, трифазних мереж (380В/220В) значної потужності до 10 кВт.

На відміну від попередніх поколінь дизельних генераторів, аналогічні пропозиції на ринку відсутні, міні‒електростанції Vitals Vitals Master мають виняткові робочі характеристики і працюють в умовах підвищеної вологості та низьких температур у зимовий період завдяки керуванню передпусковим підігрівом свічками розжарювання, що розміщені у передкамерах блоку циліндрів V‒подібного двокамерного чотиритактного двигуна підвищеної потужності.

Рекомендовані для установки в якості основного або аварійного резервування енергопостачання.

З можливістю вибору варіантів запуску/зупинки:

  • у ручному режимі ‒ електростартер (поворотом ключа);
  • в автоматичному режимі (з ATS).

Контроль за режимом роботи генератора і якістю вихідних параметрів електроенергії доступні з цифрового індикатора на передній панелі: лічильник мотогодин (від 0 до 9999), Напруга (V), Частота (Hz).

Стабілізація вихідної напруги при зміні режиму навантаження генератора, досягається за допомогою синхронного щіточного альтернатора з системою стабілізації напруги AVR.

Міні-електростанції обладнані дизельними двигунами з повітряним охолодженням, що мають переваги спеціалізованої техніки: високий ККД, стабільність, потужність і одночасно плавність роботи, економічність ‒ дбайливо витрачають паливно-повітряну суміш, скорочуючи вихлоп в атмосферу.

Представлені дизельні міні‒електростанції спроектовані за оптимальною схемою компонування елементів і компактно розміщені на мобільній полегшеній платформі зі сталевої опорної рами з колесами з полімеру з полімеру значної міцності. Легко подужає одна людина, як на місці розміщення для позиціонування, так і при переміщенні по майданчику без додаткових зусиль з однієї і/або з двох сторін. Зручні для хвата та упору рукоятки дозволяють переміщувати виріб за допомогою 4-ох осіб і до 6-ти у разі організації вантажно-розвантажувальних робіт. Не вимагають спеціальної амортизаційної подушки, що знижує витрати, спрощує проведення пуско-налагоджувальних робіт і впливає на оперативність розгортання міні-електростанцій.

Безпечній експлуатації сприяє обладнання рами міні-електростанції захисними щитками, що дозволяє уникнути зіткнення з розігрітими частинами дизельного генератора, а також від ураження сторонньою напругою (при облаштуванні оптимального захисного заземлення).

Дані моделі дизельних міні‒електростанцій Vitals Master адаптовані для автоматичного аварійного резервування в комплексі з пристроєм ATS (релейний відсікач) з якими взаємодіє через сигнальний і силовий кабель, здійснюючи запуск/зупинку міні‒електростанції з підключенням напруги генератора до навантаження споживача в автоматичному режимі. го альтернатора з системою стабілізації напруги AVR.

Міні‒електростанції обладнані дизельними двигунами з повітряним охолодженням, мають переваги спеціалізованої техніки: високим ККД, стабільністю, потужністю і одночасно плавністю роботи, економічністю ‒ економно витрачають паливно‒повітряну суміш, скорочуючи вихлоп в атмосферу.

Характеристики
Ємність паливного бака, л 46
Вага нетто/брутто, кг 220,0/230,0
Варіант виконання корпусу сталева рама із захисними щитками
Витрата палива, г/кВтˣгод 289
Вихід постійного струму, 12В/8,3А +
Габарити упаковки, мм 950х730х830
Діаметр циліндра / хід поршня, мм 88 / 72
Датчик низького рівня масла +
Коефіцієнт потужності (сos Ф) 0,8
Контролер керування двигуном -
Лічильник мотогодин +
Напруга змінного струму, В 380 / 230
Номінальна потужність змiнного струму, кВт 10
Номінальна сила струму, А 15,2/19,0
Об'єм масла в картері, л 1,7
Паливо дизельне
Попередній передпусковий підігрівач +
Потужність двигуна, к.с. 22
Рівень шуму, дБ 82
Регулятор напруги автоматичний (AVR)
Робочий об`єм двигуна, см3 870
Система запалювання самозаймання зі свічкою розжарювання
Тип двигуна V-образний двоциліндровий чотиритактний
Тип системи охолодження повітряне охолодження
Транспортувальні колеса +
Частота обертів двигуна 3000
Частота струму, Гц 50
Система запуску електричний стартер
ATS (АВР) контактор
Тип альтернатора синхронний
Цифровий дисплей +

Написать отзыв

    плохо           хорошо

Смотрите также