Пн-Пт 8:30 - 18:00
Сб 9:00 - 14:00
Вс - выходной

Мотопомпа Vitals Master PQ 4-120b

  • Производитель: Vitals
  • Артикул: 000148117
  • Доступность: Под заказ

13 964 грн.


Опис бензинової мотопомпиVitals Master PQ 4-120b

Мотопомпа бензинова Vitals Master PQ 4-120b — це мобільний пристрій, здатний забезпечувати ділянку водою зі швидкістю 120 м3/год. Мотопомпи Vitals Master допоможуть виконувати завдання з водопостачанням, поливанням земельних ділянок, зрошуванням, забором води з колодязів, водойм, басейнів, наповненням ємностей. Також пристрій можна застосовувати як допоміжне обладнання для боротьби з пожежею.

Завдяки надійності механізмів і простоті конструкції система керування мотопомп PQ 4-120b інтуїтивно зрозуміла. А за правильної експлуатації пристрій стане для Вас довговічним помічником. Основні вузли мотопомпи Vitals Master — це одноциліндровий 4-тактний бензиновий двигун внутрішнього згоряння і відцентровий водяний насос, змонтовані на одній рамі.

Сучасні розробки та технології наділили цю продукцію оптимальними робочими характеристиками. Мотопомпи Vitals Master вирізняються зносостійкістю основних вузлів і важливих механізмів — це чудово демонструє їхня довговічність.

Вода перекачується за допомогою рукавів, які приєднуються до всмоктувального та нагнітального патрубків, діаметром 100 мм. Для надійності з’єднання до комплекту входить набір хомутів, штуцерів, гайок і ущільнювачів.

Використовуваному на мотопомпах Vitals Master двигуну варто приділити особливу увагу. У виробництві двигуна потужністю 15,0 к. с. використовуються якісні матеріали. Двигун оснащений датчиком низького рівня масла, що дає змогу уникнути перегріву, а паперовий повітряний фільтр і глушник нової конструкції сприяють більш ефективному спалюванню палива. Усе це забезпечує добру зносостійкість і економність двигуна на мотопомпі Vitals Master PQ 4-120b.

Запуск двигуна здійснюється за допомогою самозворотного ручного стартера.

Мотопомпа Vitals Master PQ 4-120b важить 47 кг, що є невеликою вагою для двигуна потужністю 15,0 к. с. і насоса продуктивністю 120 м3 на годину. Компактні розміри й легка вага дають змогу без проблем переміщати виріб у зручне для його роботи місце.

Характеристики
Ємність паливного бака, л 6,5
Вага нетто/брутто, кг 47,0/49,0
Висота підйому, м 35
Габарити упаковки, мм 665×505×580
Глибина забору, м 10
Датчик низького рівня масла в двигуні +
Максимальна продуктивність, куб. м/год 120
Максимальний діаметр частинок у воді, мм 5
Об'єм масла в картері, л 1,1
Паливо бензин А-92
Потужність, к. с. 15
Робочий об'єм, куб. см 420
Тип двигуна 4-тактний одноциліндровий
Тип охолодження повітряне охолодження
Диаметр входного и выходного патрубков, мм/дюйм 100/4
Система запуску ручний стартер

Написать отзыв

    плохо           хорошо

Смотрите также