Пн-Пт 8:30 - 18:00
Сб 9:00 - 14:00
Вс - выходной

Мотопомпа бензиновая Vitals USK 2-30b

  • Производитель: Vitals
  • Артикул: 000120107
  • Доступность: В наличии

4 592 грн.


Мотопомпа бензинова Vitals модель USK 2-30b – це мобільний пристрій, здатний забезпечити земельну ділянку водою зі швидкістю 30 куб.м/год. Мотопомпи Vitals можна використовувати для поливу, дренування грунту, зрошення, осушення невеликих колодязів і басейнів, наповнення ємностей. Також пристрій можна застосовувати в якості допоміжного обладнання для боротьби з пожежею.

Завдяки надійності механізмів і простоті конструкції система управління мотопомп Vitals інтуїтивно зрозуміла. Основні вузли мотопомп Vitals складаються з одноциліндрового 4-тактного бензинового двигуна внутрішнього згорання (потужністю 6,5 к.с.) і відцентрованого водяного насоса, який змонтований на одній рамі.

Сучасні розробки та технології надали виробу оптимальні робочі характиристики. Мотопомпи Vitals відрізняються своєю зносостійкістю основних вузлів і важливих механізмів, це добре демонструє на практиці їх довговічність.

Вода перекачується за допомогою рукавів, які приєднуються до всмоктувального й нагнітального патрубків, діаметром 50 мм. Для надійності з'єднання в комплект входить набір хомутів, штуцерів, гайок і ущільнювачів.

Запуск двигуна здійснюється за допомогою ручного стартера.

Ємність паливного баку у мотопомпі Vitals USK 2-30b становить 3,6 л. При такому економічному використанні палива (380 г./год) прилад може працювати без дозаправки близько восьми годин.

Вага моделі Vitals USK 2-30b становить лише 22 кг, для двигуна потужністю 6,5 к.с. – це небагато. Компактні розміри і легка вага дозволять без проблем розташувати виріб у зручному для роботи місці.

Гарантія на мотопомпу становить 36 місяців.

Характеристики
Ємність паливного бака, л 3,6
Вага нетто/брутто, кг 22,0/23,0
Висота підйому, м 23
Габарити упаковки, мм 485х385х415
Глибина забору, м 7
Датчик низького рівня масла в двигуні +
Мінімальний витрата палива, г/кВт*год 380
Максимальна продуктивність, куб. м/год 30
Максимальний діаметр частинок у воді, мм 5
Об'єм масла в картері, л 0,6
Паливо бензин Аи-92
Потужність, к. с. 6,5
Робочий об'єм, куб. см 196
Тип двигуна 4-тактний одноциліндровий
Тип охолодження повітряне охолодження
Диаметр входного и выходного патрубков, мм/дюйм 50/2
Система запуску ручний стартер

Написать отзыв

    плохо           хорошо

Смотрите также