Пн-Пт 8:30 - 18:00
Сб 9:00 - 14:00
Вс - выходной

Генератор бензиновый Vitals Master KLS 6.0bet

  • Производитель: Vitals
  • Артикул: 000095865
  • Доступность: Под заказ

26 768 грн.


Генератор бензиновий Vitals Master KLS 6.0bet

Опис

Бензиновий генератор Vitals Master KLS 6.0bet — це компактний переносний електричний агрегат, призначений для резервного або аварійного живлення побутових споживачів. Виробляє однофазний змінний струм напругою 230 В, частотою 50 Гц.

Генератор бензиновий Vitals Master KLS 6.0bet
Генератор бензиновий Vitals Master KLS 6.0bet

Двигун

У генераторі Vitals Master KLS 6.0bet застосований чотиритактний бензиновий мотор із верхнім розташуванням клапанів. Характеризується високою економічністю. Інноваційна конструкція кришки стартера і крильчатки охолодження запобігає перегріву мотора. Глушник промислового типу має посилене шумопоглинання, поліпшене відведення й розподіл тепла. Шум і вібрації під час роботи додатково гасять демпферні опори, якими двигун кріпиться до жорсткої металевої рами.

Для зручності оператора генератор оснащений ручною системою запуску й електростартером. Завдяки досконалій конструкції, високій якості виготовлення двигун характеризується економічністю і великим ресурсом напрацювання на відмову — понад 2000 мотогодин.

Економічність

Карбюратор у всіх режимах роботи готує оптимальну паливну суміш. Під час зміни навантаження положення дросельної заслінки регулюється автоматично. Збільшення і зменшення обертів відбувається плавно, без різких розгонів і гальмувань. Це сприяє економії палива. Найбільш економічно двигун працює на середньому навантаженні.

Генератор бензиновий Vitals Master KLS 6.0bet
Генератор бензиновий Vitals Master KLS 6.0bet

Захист від низького рівня оливи в картері двигуна

Аварійна система захисту від низького рівня оливи в картері унеможливлює запуск мотора без оливи або з недостатнім її рівнем. Це запобігає заклинюванню рухомих частин і виходу з ладу двигуна. Заборонну команду система видає, отримавши відповідні дані від поплавцевого датчика в картері.

Альтернатор зі 100% мідною обмоткою

В електростанції Vitals Master KLS 6.0bet встановлений альтернатор синхронного типу. Він характеризується стабільними потужністю й напругою. Витримує великі (вище за номінальний) струми, що короткочасно виникають під час запуску реактивного навантаження, наприклад, електродвигуна.

Тривалий термін служби вугільних щіток із підвищеним ресурсом робить непотрібною їхню часту заміну.

Обмотки ротора і статора виготовлені зі 100% міді. Вони максимально надійні та витримують більш високу робочу температуру (проти алюмінієвих або з мідно-алюмінієвого сплаву). Поліпшена система охолодження забезпечує ефективне відведення тепла від обмоток і запобігає швидкому старінню ізоляції. Високоякісне складання й укладання обмоток гарантує тривалий термін служби й надійність генератора.

Генератор бензиновий Vitals Master KLS 6.0bet
Генератор бензиновий Vitals Master KLS 6.0bet

Електростартер з кнопкою «Старт-Стоп»

Ніколи ще запуск генератора не був таким легким! Подібно до автомобілів, агрегат оснащений електричним стартером. Запуск і зупинка здійснюється натисканням кнопки «Старт-Стоп». За бажанням оператора можливий також запуск ручним стартером.

Мініконтролер 5 в 1

Забезпечує контроль п’яти основних показників:

- напруги змінного струму;

- сили струму;

- частоти струму;

- навантаження споживачів (кВт);

- загального напрацювання мотогодин.

Генератор бензиновий Vitals Master KLS 6.0bet
Генератор бензиновий Vitals Master KLS 6.0bet

Силова розетка (32 А)

На додаток до двох розеток на 16 А генератор оснащений силовою розеткою на 32 А. Це дає змогу використовувати агрегат на повну потужність через один електричний роз’єм.

Автоматичний регулятор напруги (AVR)

Автоматичний регулятор напруги гарантує стабільність вихідної напруги у всьому робочому діапазоні навантажень. Це дає змогу використовувати електростанцію для живлення складного електронного обладнання, засобів зв’язку, чутливих до перепадів напруги побутових споживачів (комп’ютерів, телевізорів, котлів тощо.)

Генератор бензиновий Vitals Master KLS 6.0bet
Генератор бензиновий Vitals Master KLS 6.0bet

Міцна рама

Монтаж вузлів і агрегатів на міцній металевій рамі надає конструкції генератора цілісності й компактності. Рама виконана з труб великого діаметра. Стійка на будь-яких твердих поверхнях, захищає від ударів, ушкоджень усі елементи агрегату. Міцний сплав, з якого виготовлені труби, покритий антикорозійним складом. Це дає змогу встановлювати електростанцію в місцях із високою вологістю.

Дворівнева антивібраційна система

Двигун кріпиться до рами на демпферних опорах, які відчутно знижують вібрацію. Рама також оснащена гумовими опорами, які додатково гасять вібрацію, запобігають самочинному переміщенню агрегату під час роботи.

Генератор бензиновий Vitals Master KLS 6.0bet
Генератор бензиновий Vitals Master KLS 6.0bet

Портативність

Генератор оснащений колесами й руків’ям. Це дає можливість оператору без сторонньої допомоги переміщати агрегат до місця робіт.

Абсолютна гарантія 36 місяців або 1000 мотогодин

Гарантія поширюється на всі частини електростанції Vitals Master KLS 6.0bet та охоплює всі випадки, пов’язані з прихованим виробничим браком. Гарантія не поширюється на швидкозношувані та змінні частини: свічки запалювання, паливний і повітряний фільтри, щітки генератора тощо.

Генератор бензиновий Vitals Master KLS 6.0bet

Характеристики
Ємність паливного бака, л 25
Вага нетто/брутто, кг 93,0/95,0
Вихід постійного струму, 12В/8,3А +
Габарити упаковки, мм 850х565х620
Датчик низького рівня масла в двигуні +
Коефіцієнт потужності (сos Ф) 1
Максимальна потужність, кВт 6,5
Напруга, В 230
Номінальна потужність, кВт 6,0
Паливо бензин А-92, А-95
Потужність, к.с. 15,0
Регулятор напруги автоматичний (AVR)
Робочий об`єм, см3 420
Система запалювання транзисторне магнето
Тип двигуна 4-тактний одноцилiндровий
Частота струму, Гц 50
Система запуску електричний та ручний стартер

Написать отзыв

    плохо           хорошо

Смотрите также