Пн-Пт 8:30 - 18:00
Сб 9:00 - 14:00
Вс - выходной

Набор ножей для рубанков Vitals master Re 82265TM/Re 82391TMs

Набор ножей для рубанков Vitals master Re 82265TM/Re 82391TMs
  • Производитель: Vitals
  • Артикул: 000055350
  • Доступность: В наличии

93 грн.


Набір лез для електричних рубанків серій Vitals Master і Vitals Professional включає в себе два однакових леза (ножа) шириною по 82 мм, покритих захисним мастилом і запаяних в прозорому блістері, який забезпечує їх повне збереження при транспортуванні і зберіганні в складських умовах.

Леза виготовлені з твердої вуглецевої інструментальної сталі марки HSS. Вони мають двосторонню заточку, відповідно термін їх служби до заміни або повної перезаточки збільшений в два рази.

Заточка лез для для електричних рубанків Vitals це високоточна технологічна операція, яку необхідно проводити на спеціальному обладнанні. При цьому необхідно не тільки точно витримувати правильні кути заточування, а й дотримуватися температурного режиму.

Тупі або неправильно заточені ножі не тільки знижують ефективність і якість роботи електрорубанка, а й можуть стати причиною пошкодження оброблюваної деталі, поломки устаткування і навіть виробничої травми. Те ж саме стосується і неправильно встановлених або ненадійно закріплених змінних лез.

Тому не рекомендується переточувати ножі для електрорубанків Vitals на ручному електроточіле, краще замінити тупі з обох сторін леза на нові. А при установці нових лез ретельно центрировать їх притискною планкою в барабані і надійно затягувати кріпильні гвинти.

Характеристики
Використовуються в моделях Vitals master Re 82265TM Vitals Professional Re 82391TMs
Кількість у блістері, шт. 2
Тип заточення двостороння
Ширина полотна, мм 82

Написать отзыв

    плохо           хорошо

Смотрите также