Пн-Пт 8:30 - 18:00
Сб 9:00 - 14:00
Вс - выходной

Триммер электрический Vitals Master EZT 063g

  • Производитель: Vitals
  • Артикул: 000054016
  • Доступность: Под заказ

1 229 грн.


Опис тримера електричного Vitals EZT 063g

Електричний тример Vitals Master EZT 063g призначений для скошування трави. Його застосовують там, де неможливо або незручно використовувати колісну газонокосарку, не треба зрізати товсті стебла й гілки. Це найкращий інструмент для практично ювелірної роботи на невеликих майданчиках, схилах, у важкодоступних місцях і ділянках із нерівним рельєфом. Ним можна обкошувати дерева, кущі, паркани, бордюри, стінки, стовпи.

Електричний тример Vitals Master EZT 063g годиться для професійної роботи та використання в домашньому господарстві. Завдяки простоті пристрою він надійний і слугуватиме довго. Мінімально низький рівень шуму і відсутність вихлопу дають змогу використовувати тример для роботи в закритих приміщеннях — оранжереях і теплицях.

Тример важить усього 2,5 кг. Мала вага, конструкція тримальної штанги й ергономічних руків’їв дають змогу ідеально збалансувати агрегат, надати йому оптимальної для оператора форми й розмірів, і не відчувати втоми під час роботи.

На всі деталі й частини тримера Vitals Master EZT 063g встановлена абсолютна гарантія 36 місяців. Вона діє по всій території України.

Електродвигун

У цій моделі тримера — мінімум рухомих і обертальних частин. Двигун розташований у нижній частині штанги. Шпуля з ліскою кріпиться безпосередньо до вала. Між двигуном і різальним інструментом немає передач і муфт, а отже, немає й пов’язаних із ними втрат потужності, шуму. Порівняно невеликої потужності (550 Вт) вистачає, щоб розвинути високі оберти (до 183 об/с) і цим забезпечити непогану продуктивність.

Малий рівень шуму і відсутність вихлопу дають змогу використовувати тример для роботи в закритих приміщеннях — оранжереях і теплицях.

Рушійний блок забезпечений платформою для кріплення допоміжних елементів.

Телескопічна штанга

Основний елемент тримальної конструкції — штанга — міцна й легка, тому що виконана з алюмінію. Не схильна до корозії, а тому слугує довго. Телескопічна конструкція штанги дає змогу висунути її на оптимальну для оператора довжину. Штанга забезпечена зручним цанговим фіксатором.

Переднє руків’я

Переднє руків’я має регульований кут нахилу. Разом зі змінною за довжиною штангою це дає змогу ідеально збалансувати агрегат, надати йому оптимальної для оператора форми й розмірів, і не відчувати втоми під час роботи.

Основне руків’я

Основне руків’я забезпечене прогумованою накладкою, яка запобігає зісковзуванню руки. На основному руків’ї встановлена клавіша увімкнення/вимкнення. Це забезпечує комфортне керування двигуном і підвищує травмобезпечність.

Регульована косильна головка

Шарнірне кріплення різальної головки до штанги має ступеневу фіксацію. Це дає змогу вибрати оптимальний кут нахилу — від горизонтального до вертикального. Крім того, є можливість повернути головку на 90° проти годинникової стрілки й косити рослинність безпосередньо уздовж бордюрів і стінок.

Напрямний ролик

Поруч із двигуном, на платформі, укріплений чотирисекційний циліндричний ролик. Він допомагає направляти рух тримера під час косіння уздовж стінок і бордюрів, запобігає небезпечному зближенню з ними різальної головки.

Захисний кожух

Тример забезпечений великим захисним кожухом. Він виготовлений із міцного пластику й добре захищає оператора від травм у разі відскоку твердих предметів, якщо на них потрапив різальний інструмент. Кожух оснащений нерухомим ножем для відсікання зайвої довжини ліски.

Гак для фіксації кабелю електроживлення

Задля безпеки електричний кабель тримера має невелику довжину. На корпусі інструмента є гачок для кріплення подовжувального кабелю.

Автоматична шпуля

Шпуля забезпечена системою Auto Feed, яка під час роботи тримера автоматично подає ліску й у такий спосіб забезпечує задану її довжину. Максимальний діаметр скошування становить 270 мм.


Характеристики
Вібраційне навантаження, м/c 4,5
Вага нетто/брутто, кг 2,5/3,0
Габарити упаковки, мм 250х110х930
Діаметр ліски, мм 1,5
Діаметр скошування ліскою, мм 270
Напруга, В 230
Потужність, Вт 550
Частота струму, Гц 50
Швидкість обертання, об/хв 11000

Написать отзыв

    плохо           хорошо

Смотрите также