Пн-Пт 8:30 - 18:00
Сб 9:00 - 14:00
Вс - выходной

Мотокоса Vitals Master BK 3109-4a (4-х тактная)

  • Производитель: Vitals
  • Артикул: 000053951
  • Доступность: Под заказ

4 176 грн.


Опис мотокоси Vitals Master BK 3109-4a:

Мотокоса Vitals Master BK 3109-4A — це напівпрофесійний інструмент для скошування трави, бур'яну і чагарників з діаметром стебла до 20 мм. Її застосовують на ділянках з рівним або складним рельєфом, у важкодоступних місцях, а також на схилах. Зручна для обкошування дерев, кущів, парканів, стінок, стовпів. Діаметр скошування ліскою — 430 мм — на 10 мм більше, ніж у багатьох аналогічних інструментів напівпрофесійного класу.

Коса зібрана з високоякісних комплектування й матеріалів, з дотриманням високих норм контролю якості. Завдяки цьому мотокоса Vitals Master BK 3109-4a має високу надійність і може експлуатуватися тривалий час.

Широкий набір пристосувань і технічних рішень підвищує комфорт роботи оператора.

На мотокосу Vitals Master BK 3109-4a встановлений гарантійний термін 36 місяців.

Потужний і надійний чотиритактний двигун

Мотокоса оснащена чотиритактним двигуном з робочим об’ємом 31,0 см3. Він простий у використанні, розвиває потужність 800 Вт (1,1 к. с.) за частоти обертання 7500 об/хв. У чотиритактного двигуна нижчий, ніж у двотактних, рівень шуму, менше вібрацій, більший моторесурс.

Насос попереднього підкачування (праймер) дає змогу перед запуском підкачати паливо в карбюратор і завдяки цьому прискорити старт.

Паливо — чистий бензин

Важлива перевага чотиритактного мотора — застосування в якості пального чистого бензину. Його не треба змішувати з оливою. Це виключає помилки, які бувають при приготуванні паливної суміші, а також спрощує підготовку до роботи, забезпечує більш чистий вихлоп.

Комфорт і безпека оператора

Мотокоса укомплектована зручними ергономічними руків’ями. Одне з руків’їв подовжене — задля більшого замаху. Обидва покриті м’яким еластичним матеріалом. Їх взаємне розташування регулюється. Вони фіксуються на штанзі зручним і надійним кріпленням.

Великий пластиковий кожух захищає оператора від травм у разі відскоку твердих предметів, якщо на них потрапив різальний інструмент. Кожух оснащений нерухомим ножем для відсікання зайвої довжини ліски.

Матеріали і технічні рішення забезпечують міцність, довговічність та економічність

Хромоване покриття стінок циліндра гарантує тривалий термін його служби. Відцентрова система змащення циліндра і клапанів створює «масляний туман», який заповнює простір і змащує всі точки і поверхні, де є тертя.

Високоякісний карбюратор оптимально дозує компоненти паливно-повітряної суміші і забезпечує надійну, економічну роботу двигуна.

Механізм, що передає обертання на різальний інструмент, характеризується міцністю та довговічністю. У ньому застосований металевий вал. Верхній редуктор передачі оснащений двома підшипниками. Нижній має посилену конструкцію і оснащений тавотницею (прес-маслянкою). Завдяки цьому процес змащення редуктора швидкий і не потребує розкриття механізму.

Вал силової передачі поміщений в нерозбірну алюмінієву штангу діаметром 28 мм. Вона забезпечує добру жорсткість конструкції, захищає вал від перекосів, ударів, забруднень.

Багата комплектація

До комплекту постачання входять:

- 3-зубчастий ніж;

- 40-зубчастий різальний диск;

- 2 шпулі, заправлені ліскою;

- 2 запасних мотка ліски;

- тюбик мастила для редуктора;

- професійна ранцева жилетка;

- набір інструментів у тканинному мішечку.

Характеристики
Вага нетто/брутто, кг 9,0/10,0
Габариты упаковки (привiд/штанга), мм 310х230х360/1550х40х40
Діаметр скошування диском, мм 255
Діаметр скошування ліскою, мм 430
Диаметр лiски, мм 2,4
Максимальна частота, об/хв 7500
Об'єм паливного бака, л 0,65
Потужність, кВт / к.с. 0,8/1,1
Робочий об`єм циліндра, см3 31,0
Тип двигуна бензиновий одноциліндровий чотиритактний повітряного охолодження
Тип палива бензин Аі-92
Диаметр штанги, мм 28

Написать отзыв

    плохо           хорошо

Смотрите также