Пн-Пт 8:30 - 18:00
Сб 9:00 - 14:00
Вс - выходной

Дрель электрическая Vitals Professional Et 2850YEak

  • Производитель: Vitals
  • Артикул: 000119302
  • Доступность: В наличии

1 605 грн.


Опис ударного дриля електричного Vitals Professional Et 2850YEak:

Дриль електричний Vitals Professional Et 2850YEak - надійна і потужна професійна ударний електродриль, призначений для виконання різних завдань: свердління отворів без ударної дії в металі, деревині, кераміці, різних синтетичних матеріалах; свердління отворів з ударною дією в цеглі, бетоні, природному камені, асфальті; закручування і відкручування кріпильних виробів (шурупів, гвинтів, саморізів, конфірматів, дюбелів, болтів і гайок) з використанням спеціальних насадок (біт).

Компактний і ергономічний дизайн, а також невелика вага (2,4 кг) роблять цю модель зручною і безпечною в процесі експлуатації незалежно від того, застосовується електродриль Vitals Professional Et 2850YEak для свердління без удару, свердління з ударом або закручування кріпильних виробів.Прогумованаполіпшена м'яка рукоятка забезпечує зручне захоплення, а також надійний контроль під час роботи. Важливим моментом є те, що корпус редуктора—металевий.

Однією з особливостей електродрилі Vitals Professional Et 2850YEak є якість комплектуючих, які значно збільшують термін експлуатації даного електроінструменту. У даній моделі використовуються високоякісні підшипники японської компанії NKS. Для зручностітанадійності використовується металевий патрон.

Ударний електродриль Vitals Professional Et 2850YEak забезпечена надійним електродвигуном потужністю 850 Вт, завдяки чому забезпечується ефективне, і з високою точністю свердління отворів в дереві-до 40 мм, в металі-до 13 мм і в камені-до 16 мм. Вибір режиму «свердління» або «свердління з ударом» здійснюється перемикачем, який розміщено в верхній частині корпусу електродрилі.

Ударний електродриль Vitals Professional Et 2850YEak обладнана електронною системою регулювання швидкості обертання шпинделя і реверсом. Швидкість обертання шпинделя вибирається силою натискання на кнопку живлення та може варіюватися в межах 0-2800 обертівухвилину. Ця функція дозволяє акуратно починати свердлити отвір на мінімальній швидкості, після чого переходити на більш високу або максимальну швидкості. Щоб викручувати кріпильні вироби або витягувати затиснутий в оброблюваному матеріалі робочий інструмент, конструкцією електродрилі передбачений реверс. Необхідний напрям обертання шпинделя встановлюється за допомогою перемикача, розташованого у верхній частині клавіші включення.

Дана модель буде вигідним придбанням і відмінним доповненням вже наявного у Вашому розпорядженні якісного комплекту електроінструментів.

Характеристики
- камінь 13
Вага нетто/брутто, кг 2,7 / 3,0
Габарити упаковки, мм 330 х 85 х 250
Потужність, Вт 850
Регулювання швидкості +
Робоча вага, кг 2,66
Ударно-обертальна функція +
Частота обертів холостого ходу, об/хв 0-2800
Частота струму, Гц 50
- дерево 25
- сталь 13
Максимальный диаметр патрона, мм 13
Реверс +

Написать отзыв

    плохо           хорошо

Смотрите также