Пн-Пт 9:00 - 17:00
Сб 9:00 – 14:00
Нд - вихідний

Обмін та повернення

На всю техніку представлену в магазинах Експерт-М надається офіційна гарантія від виробника. Термін гарантії вказаний в описі кожного товару, але Ви завжди можете уточнити цю інформацію у менеджерів інтернет-магазину. Гарантія не поширюється на витратні матеріали та аксесуари.

Ми є офіційними представниками провідних світових виробників техніки: Husqvarna, Gardena, Bosch, Oleo-Mac, Karcher, Al-Ko, Oregon, Briggs & Stratton та інших. Відповідно ми надаємо повноцінну гарантію виробника, гарантійне та післягарантійне обслуговування, ремонт інструменту у нашому авторизованому сервісному центрі, розташованому за адресою: м. Полтава, вул. Короленка, 17/53, тел.: (099) 738-61-51, (067) 748-03-88. Час роботи: Пн-Пт – 8:30 – 18:00, Сб, Нд – вихідні дні.

Також гарантійне та сервісне обслуговування здійснюється сертифікованими сервісними центрами на території України.

Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів», ви можете протягом 14 днів з моменту покупки обміняти або повернути товар належної якості, придбаний у магазинах Експерт-М, за умови виконання всіх норм передбачених Законом: товар не був в експлуатації та не використовувався ; збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; збережено розрахунковий документ, виданий разом із проданим товаром.