Пн-Пт 8:30 - 18:00
Сб 9:00 - 14:00
Вс - выходной

Пила электрическая Vitals Master EKZ 204 Black Edition

  • Производитель: Vitals
  • Артикул: 000085361
  • Доступность: В наличии

2 458 грн.


Пила електрична Vitals Master EKZ 204 Black Edition

Опис

Ланцюгова електрична пила Vitals Master EKZ 204 Black Edition — це потужний і надійний напівпрофесійний інструмент. Призначена для швидкого розпилювання свіжої, мокрої та сухої деревини різної товщини й конфігурації. Також застосовується для заготівлі дров із колод малого та середнього діаметру, розпилювання деревостружкових плит. Характеризується високою якістю виконання, технічною досконалістю, використанням високоякісного комплектування.

Завдяки застосуванню потужного двигуна, гарнітури всесвітньо відомої марки Oregon, великій швидкості руху ланцюга має відмінну продуктивність. Пила оснащена шиною найзручнішого та найпоширенішого розміру — 16 дюймів.

Важливою перевагою електричної пили проти бензинових є простота експлуатації та обслуговування. Завдяки відсутності вихлопних газів і парів бензину пилою можна працювати навіть у непровітрюваних приміщеннях. Електрична пила економічніше за бензинові аналоги та краще збалансована.

Ланцюгова електрична пила Vitals Master EKZ 204 Black Edition має унікальний дизайн. Це незамінний інструмент в домашньому господарстві.

Потужний надійний двигун

Пила оснащена потужним електричним двигуном 2000 Вт, що дає високу швидкість руху ланцюга.

Раціональна компоновка

Двигун на пилі Vitals Master EKZ 204 Black Edition розміщений поперечно. Це збільшує ресурс механізмів приводу й передачі, спрощує конструкцію та технічне обслуговування, зменшує втрати енергії в силовій передачі.

Продуктивна гарнітура

Інструмент оснащений пильною гарнітурою від світового виробника Oregon. Швидкість руху ланцюга (13,5 м/с) дає високу продуктивність.

Механізм безключового натягу ланцюга

Механізм безключового натягу ланцюга характеризується простотою та надійністю. Щоб відрегулювати натяг, треба послабити гвинт-баранчик, яким кріпиться кришка шини. Потім за допомогою зубчастого коліщатка підтягнути або послабити ланцюг, і знову закріпити кришку шини. Це спрощує налаштування і скорочує втрати часу.

Змащування

Автоматичний насос із металевою приводною шестернею здійснює постійне змащування робочих механізмів. Оливний бачок оснащений індикатором рівня оливи, що допомагає уникнути роботи «всуху».

Безпека експлуатації

Для унеможливлення ненавмисного запуску пила оснащена кнопкою блокування випадкового увімкнення. Від травмування в разі віддачі або «зворотного удару» оператора захищає аварійне гальмо ланцюга. Час спрацьовування гальма – всього лише 0,1 с.

Гачок для фіксації електрокабеля зменшує небезпеку випадкового від’єднання живлення та підвищує зручність під час роботи.

Міцний, надійний редуктор та підшипники

Ведуча шестерня виготовлена із особливо міцної сталі. Із міцного металу також зроблені решта шестерень редуктора. Це істотно збільшує ресурс інструменту. Довговічність механізмів гарантована також застосуванням високоякісних підшипників.

Інструмент характеризується високою якістю складання.

На електричну пилку Vitals Master EKZ 204 Black Edition встановлений гарантійний термін 36 місяців.

Характеристики
Вібраційне навантаження, м/c2 8,4
Вага нетто/бруто, кг 5,2/5,8
Довжина шини, дюйм 16
Змащування ланцюга автоматичне
Крок ланцюга, дюйм 3/8
Максимальна потужність, Вт 2000
Напруга, В 230
Об'єм масляного бака, мл 150
Рівень звукового тиску, дБ 110
Режим роботи тривалий
Тип двигуна електричний однофазний змінного струму
Час спрацювання гальма ланцюга, с 0,1
Частота струму, Гц 50
Швидкість ланцюга, м/c 13,5
Габариты упаковки, мм 495х215х280

Написать отзыв

    плохо           хорошо

Смотрите также